30% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 28-05-2023. | Twój kod: HAMBURGERDAY

  Pokój Twojego dziecka to najważniejsze pomieszczenie w domu.
  Spełnia wiele funkcji - jest sypialnią, bawialnią, miejscem do nauki. Towarzyszy mu w rozwoju i poznawaniu świata. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprawi, że droga ku dorosłości będzie wspaniałą przygodą, a pokój będzie rósł razem z Twoją pociechą. Wybierz kategorię wiekową i odkryj sposób na idealne wnętrze.

Maluch

  Pokój maluszka jest świadkiem wielu ważnych chwil - pierwszy uśmiech, słowo, krok. Musi być przytulny i bezpieczny, by dni były radosne, a sny spokojne. Urządzając pokój malucha postaw na jasne kolory w ciepłych odcieniach oraz lekkie jak obłoczek pastele.

Przedszkolak

  W pokojach, w których dzieją się cuda, a bajki i fantazje ożywają, wzorzyste dekoracje w ulubionych kolorach sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza, a kreatywność rozwinie skrzydła.

Wiek szkolny

  Szkoła to nowe znajomości, ale też obowiązki i potrzeby. Starsze dzieci mają coraz więcej zainteresowań, a w ich pokojach nie może zabraknąć przestrzeni do nauki i wyrażenia siebie.

Nastolatek

  Już nie dziecinny, ale też niezbyt poważny pokój nastolatka jest polem do eksperymentów, poszukiwania własnego stylu i wyrażania siebie. Różnorodność motywów i dekoracji pozwolą na realizację wszystkich młodzieńczych wizji.

Staramy się, aby strona Pixers była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę akceptujesz warunki znajdujące się w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.