30% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 10-06-2023. | Twój kod: JUNESALE

ZAINSPIRUJ SIĘ

  Wiemy, że każdy z nas jest inny i chciałby stworzyć dla siebie przestrzeń, w której będzie czuł się najlepiej. Mamy dla Ciebie garść inspiracji na spersonalizowanie własnego domu.

ZMIANA NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA

SYPIALNIA, KTÓRA UKOŁYSZE DO SNU

  To miejsce, gdzie zawsze budzisz się z pełną energią i zasypiasz z uśmiechem na twarzy może istnieć naprawdę. Odmień sypialnię po swojemu.

Zobacz, co najchętniej wybierają nasi klienci

KUCHNIA SERCEM DOMU

  Pięknie urządzona, wypełniona pysznymi zapachami i gwarem radosnych rozmów. Często to właśnie to pomieszczenie staje się sercem domu. Spraw, by odzwierciedlało najlepiej jej domowników.

ZMIANA NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA

ŁAZIENKA MIEJSCEM RELAKSU

  Czy wiesz, że to łazienka może być oazą spokoju Twojego domu? Spraw, by poranne przygotowania napawały Cię energią na cały dzień, a wieczorny relaks w pięknym otoczeniu dawał prawdziwe odprężenie. Zmywalna fototapeta odporna na wodę odmieni Twoją łazienkę w kilka chwil.

CZY WIESZ, ŻE...

  Fototapety zmywalne wyróżniają się wytrzymałością i odpornością na wilgoć oraz ścieranie, dzięki czemu nadają się idealnie do tak wymagających wnętrz jak łazienka czy pokój dziecięcy.

DZIECIĘCE KRÓLESTWO

  Przestrzeń pełna przygód i barwna jak dziecięca wyobraźnia. Wnętrze, które pobudza wyobraźnię to najlepsza przystań dla dziecięcej ciekawości. Stwórz dziecku jego własny magiczny świat.

DLA MALUCHÓW

  Wojna na poduszki, sekrety ukryte w domku pod kocem czy wesoła twórczość na ścianach pokoju. Stwórz dziecku jego wymarzone królestwo!

TWIERDZA NASTOLATKA

  Pozwól swojemu dziecku wyrazić siebie. Nastoletnie pasje sprawią, że młodzieżowy pokój nabierze charakteru.

ZOBACZ TAKŻE...

NAJPIĘKNIEJSZY KĄT

  Zaaranżuj domową przestrzeń, w której potrzebujesz chwili skupienia. Stwórz miejsce tylko dla siebie, które zainspiruje do działania.
  Hitem ostatnich sezonów jest własna galeria inspiracji na ścianie. Masz ulubionego artystę? Motywujący Cię cytat? Pamiątkowe zdjęcie? Wszystko to na jednym kwadracie da najpiękniejszy, bo spersonalizowany look.

ZAINSPIRUJ SIĘ...

DROBIAZGI MAJĄ ZNACZENIE

  Czasem tak niewiele potrzeba, żeby odmienić swój dom.
  Plakaty i obrazy to bardzo modne i zarazem niesamowicie stylowe dodatki. Małym kosztem odświeżą wizerunek całej przestrzeni. Wybierz, co dodać u siebie i ciesz się zmianą na długo :)

Staramy się, aby strona Pixers była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę akceptujesz warunki znajdujące się w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.