Leżak plażowy Akwarela różowe flamingi, egzotyczne ptaki, tropikalne liście palmowe. s - Zasoby graficzne
*Wizualizacja sprzedawcy
od199 zł
Leżak plażowy Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © natikka

#FO128875910

Leżak plażowy

Jeżeli kochasz wakacje i nie lubisz rozstawać się z pełnymi słońca wspomnieniami, już dziś możesz śmiało przedłużyć te chwile. Pixers gwarantuje, że spersonalizowane leżaki plażowe to sposób na to, aby letnia aura nie opuściła Twojego wnętrza! Wystarczy wybrać wzór, aby wpuścić energię do swojego życia!

Leżaki plażowe wytwarzane z lekkich i wytrzymałych materiałów doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach: podczas odpoczynku w ogrodzie, relaksu na balkonie, czy spotkań ze znajomymi na biwaku. Powierzchnia grafiki wykonana na wysokiej jakości włóknie poliestrowym jest odporna na zabrudzenia i zachowuje intensywne, jasne kolory. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego i z charakterem, nie musisz się długo wahać. Leżaki plażowe to propozycja dla osób cieszących się życiem!

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania!

  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © natikka

Materiał wzorca: Leżak plażowy

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania