Obrazek w ramie Royal Exchange w Londynie -
*Wizualizacja sprzedawcy
od99 zł
Obrazek w ramie Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Obrazek w Ramie

Kolekcja obrazków na ścianie może opowiedzieć niejedną historię. To pomysł zarówno na podkreślenie klasycznej elegancji, jak i nowoczesnego minimalizmu - bo czy istnieje łatwiejszy sposób na dekorację niż obrazek w ramce? Najprostsze pomysły mogą dać najbardziej zachwycające efekty. Wybierz swój obrazek i daj się przekonać.

Dobrze odwzorowane kolory na trwałym materiale to pierwsza część sukcesu. Dobierz ramę i passe-partout, które najlepiej wyeksponują wybrany wzór i własna kompozycja gotowa!

Dodatkowe opcje: passe-partout
Twój obrazek wymaga wyjątkowej oprawy, która delikatnie podkreśli jego charakter? Wybierz passe-partout, czyli tekturową białą ramkę, aby nadać mu tło.


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © Wallace

Materiał wzorca: Obrazek w ramie

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania