Obraz na Aluminium (Dibond) Wzór z liści. - Rośliny i kwiaty
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Obraz na Aluminium (Dibond) Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © tanor27

#FO111024666

  Obrazy na Aluminium (Dibond)

  Chcesz w niecodzienny sposób podkreślić charakter swojego wnętrza? Wybierz obraz na aluminium, aby uzyskać ekskluzywny efekt lekkości i ozdobić swoją ścianę wysmakowanym elementem. Stwórz przestrzeń, która przyciąga wzrok i ujmuje wyjątkową atmosferą!

  Trwały, sztywny, a jednocześnie lekki materiał o grubości 3 mm doskonale odwzorowuje kolory, a jego satynowe wykończenie nadaje delikatności i subtelnie podkreśla każdy wzór. Zdecyduj się na dibond, a zachwycisz się tym, jak wyeksponuje nawet najwyższej jakości fotografie!

  Dodatkowe opcje:

  Laminat - potrzebujesz obrazu odpornego na wilgoć, jaka panuje w łazience czy kuchni? Dodaj laminat, a zyskasz dodatkową ochronę materiału i wyczyścisz obraz na mokro.

  Zestaw montażowy - dodaj zestaw montażowy, aby powiesić obraz na ścianie. Eleganckie, aluminiowe dystanse będą idealną opcją mocowania.


  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © tanor27

  Materiał wzorca: Obraz na Aluminium (Dibond)

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania