30% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 10-07-2022. | Twój kod: SUMMERCHANGE30
Dodaj swoją opinię
Nie będzie wyświetlany na stronie
Ocena:

Opinie(14710)

Polecam, fototapeta bardzo mi się podoba, natychmiastowa realizacja, przesyłka świetnie zabezpieczona, ale na zapytanie przesłane drogą mailową odpowiedź nie doszła.

Dodano

Ogromny wybór tapet, dowolne rozmiary, stały, szybki i życzliwy kontakt z klientem - jestem pod wrażeniem. Jednakże bardzo słabym punktem jest firma kurierska, z której usług korzysta Pixers. Musiałam wielokrotnie dzwonić do kurierów, dopraszać się, nalegać, a i tak odebrałam przesyłkę tylko dlatego, że miałam urlop i jeden dzień byłam w domu przed południem. Obawiam się, że, jako osoba zabiegana, mimo doskonałej oferty i obsługi w samym sklepie, dwa razy się zastanowię, zanim ponowię tu zakupy.

Dodano

Dobra. Mogłaby być bardzo dobra, gdyby nie błąd przy wystawieniu faktury- otrzymałam fakturę z danymi do wysyłki, zamiast z danymi przekazanymi w informacjach dodatkowych, co wyraźnie zaznaczyłam przy zamówieniu.

Dodano

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zamówienie otrzymałam szybko i w nienaruszonym stanie. Ogólna ocena 5+ :D

Dodano

Service client excellent et produits de très bonne qualité, facile à poser, merci

Dodano

Bardzo dobra jakość fotografi Nowego Yorku na płótnie. Zlecenie wykonane bardzo szybko. Byłem stale informowany mailowo o kolejnych statusach. A że jeszcze skorzystałem z super promocji Sylwestrowej to pełnia szczęścia :)

Dodano

Dziękuję bardzo za szybkie zrealizowanie zamówienia. Towar otrzymałam zgodnie z zamówieniem i w nie uszkodzonym stanie.Zadowlona jestem z jakości wykonania.

Dodano

Wspaniałe tapety, błyskawiczna realizacja. Polecam!

Dodano

tutto fantastico. sicuramente vi consiglio a miei amici :)

Dodano

Consegna rapida, consultenti esperti ;) tutto bene ;)

Dodano