Ręcznie malowany odważny wzór z trójkątami Plecaki - Zasoby graficzne
*Wizualizacja sprzedawcy
od59 zł
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Daria Rosen

#FO137347031

Plecaki

Plecak-worek to kompromis pomiędzy wytrzymałymi na obciążenia materiałami, pojemnością a świetnym wyglądem. Takie plecaki są lekkie, ale nadal można spakować do nich sporo rzeczy. Nie ma różnicy pomiędzy plecakami damskimi a męskimi, są one uniwersalne i dodają luzu do codziennych stylizacji. Plecaki są dostępne w dwóch rozmiarach: mniejszy dla dzieci o wymiarach 28 na 38cm oraz większy 35 na 45cm. Mogą z powodzeniem służyć jako plecaki sportowe oraz niezastąpiony dodatek, w którym bez problemu zmieścisz przedmioty formatu A4 albo laptopa. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, natomiast dzięki odpowiednio dobranym materiałom z łatwością je wyczyścisz. Personalizacja plecaka przy użyciu wybranego przez Ciebie wzoru zachowuje najwyższe standardy druku. 100% bawełna gwarantuje żywe i naturalne kolory, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Już dziś zdecyduj, który motyw będzie zawsze przy Tobie! Właśnie tym żyje streetwear fashion!

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania!

  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © Daria Rosen

Materiał wzorca: Plecaki

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania