Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersWeryfikacja wieku

Witryna, którą odwiedzasz, może zawierać treści o charakterze erotycznym.

Aby wejść na stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

-45%
Liście Seamless Pattern Tapeta w rolce - Rośliny i kwiaty
  24800450 zł-45%/ rolka
  Rolka:
  0,5 x 10 m
  Zmień gęstość wzoru:
  Wybierz liczbę rolek:
  Tapeta w rolce Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa

  Autor © Marina Grau

  #FO88637264

   TAPETA W ROLCE

   W Pixers oferujemy tapety w rolkach na flizelinowym podkładzie o wyjątkowej jakości. Nasze tapety cechuje standardowa szerokość rolki (0,5 m x 10 m), która w połączeniu z półmatowym materiałem i nieograniczoną ilością dostępnych wzorów pozwala na niezwykłą dekorację każdego pomieszczenia.


   FLIZELINOWY, ODPORNY PODKŁAD TAPETY

   Oferowane przez nas w rolkach tapety charakteryzują się niesamowitą głębią kolorów, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, która wiernie oddaje intensywność barw. Flizelina to bardzo mocny, odporny na kurczenie i rozciąganie materiał. Dzięki temu po aplikacji tapety nie powstają nieestetyczne szpary między brytami.


   WYBIERZ ULUBIONY WZÓR TAPETY

   Dzięki nieograniczonym możliwościom personalizacji, nasze tapety w rolkach są idealnie dopasowane do każdej przestrzeni. Możesz dowolnie definiować zagęszczenie wzorów, aby uzyskać pożądany efekt i idealnie dopasować tapetę w swoim wnętrzu! Co ważne, cena tapety nie jest uzależniona od wybranego wzoru.


   ZMIANA W TWOIM WNĘTRZU DZIĘKI ROLCE TAPETY

   Zapewniamy również niezwykłą trwałość naszych produktów, więc będziesz mógł cieszyć się nimi przez długi czas. Wybierz tapety w rolkach z Pixers na flizelinie i odmień swoje wnętrze już dziś!

   Szczegóły

   Autor: © Marina Grau

   Materiał wzorca: Tapeta w rolce

   Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

   To nas wyróżnia

   Pixers drukuje w bezpiecznej, bezwonnej i w 100% ekologicznej technologii HP Latex.

   Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

   Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

   Dostawa

   W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

   Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

   Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

   Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

    

   Popularne wyszukiwania